Milan Damek

Ohlédnutí za zimou

15.4.2017 admin admin 0 Comments

Možná jste zaregistrovali, že do nové sezony vstupuji s novými cíli a novým způsobem a ne náhodou je má prezentace v italských barvách. Itálie je mou oblíbenou destinací v zimě i v létě.Italové dělají i spoustu kvalitních cykloproduktů. Cyklistiku a cyklisty mají rádi.Navíc já mám rád i hory a horskou cyklistiku.

Mám zde i hodně opravdových přátel a kamarádů. Chci si užívat opravdovou horskou cyklistiku. Chci jezdit etapáky a bikemaratóny, kde je to stále ještě sport a nejen sportovní byznys. Proto budu jezdit sám za sebe. Tato svoboda je nejvíc.

Zimní přípravu jsem absolvoval na jihu v Itálii a doma v Beskydech ve znamení lyží všeho druhu s vyjímkou skokanských. Běhal jsem skate, klasiku i soupaž. Na pásech  se skialpy jsem si užíval v prašanu i na firnu.

Na pistách jsem si užil super G, obřáčky i slalomky a to ve dne i v noci.Dal jsem 100 km na běžkách v jednom dni i jezdil rychleji než na rakouské dálnici kde maji IG-L, na FIS trati chystané na svěťák.


Občas jsem se proběhl i bez lyží a na jaře jsem otestoval budoucnost e-mobility „e-kolo bez převodů“.

Ze zimní přípravy jsem přešel na jarní bikovou přípravu „Primaveru“ na Sardinii, kde jsem najížděl kilometry a brousil techniku s místními bikery po stezkách i cestách a relaxoval na liduprázných smaragdových plážích…
Nyní ladím barvy kola a doplňků se svými partnery a již brzy představím v celé své kráse nový bike pro letošní sezonu… Kalendář závodů se začíná plnit a vše musím skloubit letos se státnicemi, takže to bude fofr. A prim budou letos závody v zemích začínající na písmeno „I“.

 

Ciao Milan

Foto Beskydy

Foto SCI Italy

Foto Sardegna

Previous Post

Next Post

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *