Milan Damek

Soustředění Podhájska

9.3.2015 milan 0 Comments

Příprava na sezónu je již v plném proudů. V uplynulych dnech jsem společně s týmem Ack Stará Ves nad Ondřejnicí brázdil teréný v okoli Podhájske na Slovensku. Počasí nam vyšlo velmi dobře, od prvního dne slunečno a více jak 10°C. První den byl trošku větrný, naštěstí další dny to bylo lepší a lepší.

IMG_2372[1]Největší atrakci určitě byla jízda na přepravním zařízení jménem „KOMPA„, když jsme přijeli k Váhu a tam něco jako trajekt. Hlavně že jsme se dostali na druhou stranu, když jsme se netrefili na most, kterým jsme původně měli jet. To že tato část Slovenska je svérazná to jsem tušil, ale každý den jsme se smáli když jsme jeli kolem „chatrčí“ a u nich zaparkované luxusní vozy majitelů nad kterými rozum mnohdy zůstaval stát. Za zmínku stojí rozhodně chováni zdejších lidi, kteří se chovají k cyklistům velmi slušně a zdraví vás a fandí vám.

Na konci tréninku ještě kluci byli většinou vždy plni sil a vymýšleli různé blbiny. Pak se diví že jim nikdo nevěří že toho mají dost, když běhají a jezdí po polích ….

IMG_2391[1]  Po odtrénování denních porcí kilometru a hodin v sedle, bylo zapotřebí dobré regenerace. Proto jsme navštěvovali wellness centrum v Podhajské, kde je voda údajně podobného složení jako v Mrtvém moři. Každopádně je to vynikající procedůra po tréninku.

Nyní bude probíhat další fáze přípravy v domácím revíru,která bude směřovat k prvnímu závodu sezóny 2015, „jarní klasika“ v rakouském Langenlois, kde je každoročně velmi velká a kvalitní konkurence, tak jak tomu býva na závodech C1. Snad počasí bude přát a bude nadále slunečno a co nejméně dešťových srážek.

 

 

 

 

 

 

Next Post

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *